CENZURA TICHEM! Důležité informace o zastupitelstvu nejsou! Politiky nezajímá komise pro skládku, ani řízení městské nemocnice!

DŮLEŽITÁ FAKTA z pondělního čáslavského zastupitelstva z 23. 4. nikde na zpravodajských stránkách ještě v pátek 27. 4. v 15 hodin nejsou! Ani politické strany to nezajímá! SEZNAM ZASTUPITELŮ na konci článku.

Regionální weby Kutnohorský deník (2 500 fanoušků)=redaktorka byla na celém jednání, www.svoboda.info (6 700 fanoušků), Obzory Kutnohorska (2 400 fanoušků), Události Online (2 700 fanoušků) i facebook města ČÁSLAV-město, které máme rádi( 2 900 fanoušků) i stránky města http://www.meucaslav.cz/obcan/ o pondělním zastupitelstvu v Čáslavi o nemocnici, skládce, Grandu, stále mlčí!

MŮJ POHLED: Jak jsem vnímal zastupitelstvo 23. 4. v Čáslavi Úvěr na nemocnici i nebezpečná skládka s malým ziskem bez kontroly! Obyvatelé Čáslavi nemohou na zastupitelstvu už mluvit. 2x a dost!

K tématům důležitým pro občany nepíšou také nic ani místní politická uskupení SNK-ED, respektive NOVĚ Nezávislí – Čáslav (47 fanoušků na facebooku), ČSSD Čáslav facebook neexistuje – ČSSD Kutná Hora (152 fanoušků), ani Čáslav pro všechny (666 fanoušků), ANO Čáslav má jenom tyto webovky http://www.ano-caslav.estranky.cz/, Šance pro rodinu (nemá žádný web, ani žádný facebook), KSČM Čáslav také nemá svojí samostatnou prezentaci, ODS Lepší Čáslav.cz (434 fanoušků), také nic!


JAK SI VOLIČI MOHOU ZKONTROLOVAT JEJICH AKTIVITY?! Postoje starosty, členů vlády města (radních) i řadových zastupitelů?

Budeme si muset počkat, abychom dostali okrajové informace týkající se závažných témat, na příští měsíc v radničních Čáslavských novinách?

Nejsou to asi moc pozitivní zprávy, takže se o půjčce 40 milionu korun na městskou nemocnici, ředitel Novák neví, jak vysoký úrok mesto bude platit, nic psat nebude? Zastupitele to prakticky vubec nezajímalo! Obyvatele i občany by to zajímat mělo, pokud jsou to veřejné peníze!

A do komise týkající se nebezpečné skládky AVE se nikdo moc nehrne! Jak dlouho budou lidé čekat na varovný SMS systém? Skládka hořela minimálně dvakrát, někteří občane tehdy kvůli zápachu zvraceli! Sliby chyby. Politiky nezajímá zdraví rodin, které bydlí 500 metru od skládky?

složení zastupitelstva města Čáslavi (volební období 2014 – 2018)
21 zastupitelů (k případnému hlasování o odvolání starosty je zapotřebí 11 zastupitelů)

8 zastupitelů za ČSSD
– Jaromír Strnad (starosta), Daniel Mikš (místostarosta), Jiří Havlíček (exministr průmyslu a obchodu), Martin Novák, Jan Spáčil, Jaroslav Vostrovský, Libor Šindelář, Bohumila Chalupová

3 zastupitelé za ANO
– Markéta Čapková, Tomáš Hasík, Drahomír Blažej

3 zastupitelé za SNK-ED (Nezávislí Čáslav)
– Jiří Žaloudek, Julie Provazníková, Filip Jerie

3 nezařazení zastupitelé (členové spolku Čáslav pro všechny)
– Martin Horský, Vlastislav Málek, Jiří Honzíček

2 zastupitelé za KSČM – Jitka Polmanová, Vladimír Havlíček

1 zastupitel za ODS – Miroslav Richter

1 zastupitelka za Šance pro rodinu (KDU-ČSL) – Michaela Mandáková

kontakty na všechny zastupitele i starostu: http://www.meucaslav.cz/obcan/samosprava/

TomášOuředník.CZ
čáslav.fenomens.cz – Žijeme společně v Čáslavi a okolí!

další

komentáře

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..